Elergon pakub elektri- ja multimeedialahendusi
ning ergonoomikat töö- ja konverentsilaudadele

         

Me pakume tooteid, milles on "rebu" ehk see miski, mida te kasutamisel enam ei märka, sest see on lihtsalt nii ELEMENTAARNE. Ja kui see Teilt millegipärast ära võetakse, ei suuda Te aru saada, kuidas ma ilma selleta varem hakkama sain.

Hetkel on Elergon selline "tüüpline" mikroettevõte, mis baseerub puhtalt eestimaisel kapitalil. Vaadates ettevõtte loomisaega jääb kindlasti paljudel mulje, et "hähh - noored ja rohelised" kuid tegelikuses on kogemuste pagas suur ja arusaamine asjade kulgemisest täiesti olemas. Palun pange meie pädevus proovile!

Esindatavad kaubamärgid:

www.bachmann.com - Multimeedia- ja voolulahendused konverentsi- ja töölaudadele, serveriruumide tavalised, monitooritavad ja kaughallatavad voolu- ning nõrkvoolulahendused, elektrimaterjalid, kaablid, lülitid, kaabliteorganiseerijad jpm.

www.qinside.biz – Mööblisse integreeritav juhtmevaba laadija nutitelefonidele. Homne tehnoloogia juba täna mööblisse.

www.mmdrs.lv/en - Elektriliselt ja mehhaaniliselt kõrgusesse reguleeritavad lauaraamid, metallkonstruktsioonid ja muud metallilahendused mööblile.

www.linak.com - Elektriliselt reguleeritavad tõstemehhanismid, mille kasutusvaldkond suur ja lai. Meditsiini-, elukondliku ja köögimööbli tarbeks.  

 
 
 
 

 

 

Elergon OÜ | Tempera 5, 51011 Tartu | telefon 51 78489 | e-mail: info@elergon.com

reg. nr. 12088773 | KMKR: EE101441050